€10,50/h brutto

Pakowanie słodyczy od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 02:53

Opcja tymczasowego zatrudnienia w zakładzie z Hanoweru bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do 22 grudnia 2017

Zarobki: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie w szybkim tempie świątecznych zestawów prezentowych ze słodyczami
  • do obowiązków będzie należało obsługiwanie maszyn, kompletowanie zestawów oraz składanie pudełek

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego auta
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność od zaraz na 3 tygodnie
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 2 par lub 4 osób
  • atrakcyjne zarobki, około 2000-2200 euro za 3 tygodnie
  • darmowe lokum niedaleko pracy
  • dużą ilość godzin pracy w tygodniu – około 8-10 dziennie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-swiatecznych-hanower/

ID ogłoszenia: 9935a1f3c236e697