£8,50-9,50/h brutto

Pakowanie lodów od zaraz dam pracę w Anglii dla par bez języka Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Nottingham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 05:15

Oferujemy tymczasową pracę w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par możliwe od zaraz w fabryce z Nottingham przy pakowaniu deserów lodowych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Nottingham, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca czerwca 2018

Wynagrodzenie: 8,50 GBP za godzinę brutto dla kandydatów bez znajomości języka oraz 9,50 dla osób posługujących się angielskim

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to powtarzalna praca w fabryce produkującej lody oraz desery lodowe
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie produktów przy taśmie w pozycji stojącej

Wymagania:

  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • brak uzależnień
  • odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do brania godzin nadliczbowych
  • zdolność pracy w zespole
  • otwartość i bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP za tydzień
  • pomoc w sprawach formalnych
  • wspólne zamieszkanie dla par za 75 GBP tygodniowo
  • pracę na czas określony za pośrednictwem agencji
  • możliwość dalszej współpracy przy innych projektach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz CV w języku angielskim na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Desery Nottingham 02/2018″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-w-nottingham/

ID ogłoszenia: 6755a7124fc6f873

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.