€1850-2050/m-c netto

Pakowanie ciastek od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 22:58

Zatrudnimy od zaraz w fabryce ciastek z Hanoweru kandydatów bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu gotowych wyrobów do plastikowych opakowań.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: początkowo zarobki będą wynosiły 1850 euro netto miesięcznie, następnie – 2050

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy ruchomej taśmie
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości wyrobów oraz zdejmowanie z taśmy ciastek uszkodzonych lub wybrakowanych
  • do obowiązków pracownika będzie należało pakowanie produktów do plastikowych opakowań, foliowanie oraz układanie w kartonach

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • ostrożność i delikatność
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji artykułów żywnościowych
  • otwartość i elastyczność
  • świetne zorganizowanie
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • możliwość podwyżki po 3 miesiącach próbnych
  • pomoc w znalezieniu niedrogiego zamieszkania
  • darmowe ubezpieczenie medyczne
  • bezpłatny kurs niemieckiego dla osób podejmujących stałą pracę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek kruchych, Hanower 02/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 3985a833d83de5eb

2 komentarze na “Pakowanie ciastek od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Hanower”

  1. malwinaaa555 na 14 lutego 2018 @ 17:18

    Witam jestem zainteresowana pracą wraz z mężem 507-769-959 proszę o kontakt

  2. Jestem z dziewczyną zainteresowany pracą w Państw firmie tel. +4915213741532