€akord

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Jülich – Broich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jülich - Broich
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 00:41

Duże gospodarstwo uprawowe z Jülich-Broich poszukuje sezonowych pracowników bez znajomości języka od lipca 2016. Praca w Niemczech przy zbiorach truskawek dla studentów, uczniów, gospodyń domowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Zarobki: system akordowy.

Miejsce: Jülich-Broich, Niemcy.

Zadania na stanowisku:
praca będzie polegała głównie na zbiorze truskawek na polu lub w tunelu. Preferujemy kobiety – gospodynie domowe lub Panie uczące się.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy pomiędzy końcem Lipca 2016 a Październikiem;
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach będzie plusem;
  • mile widziana znajomość języka jednak nie jest wymagana;
  • możliwość zorganizowania sobie samodzielnie dojazdu do miejsca pracy;

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc we wdrożeniu;
  • kontakt oraz zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w ewentualnych formalnościach.

Aplikacje:
Bezpośredni kontakt do firmy:
praca@truskawki24.de
tel. 0049 2461 406 74 70.

Prosimy o zgłoszenia – zapisujemy do pracy w okresie koniec Lipca – Październik 2016.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbior-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-2016-bez-posrednikow/

ID ogłoszenia: 80456ca32f038001

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.