DKK80/h brutto

Ogłoszenie sezonowej pracy w Danii bez języka od zaraz zbiory mchu Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Jutlandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2018 21:35

Oferta sezonowej pracy w Danii od zaraz, bez znajomości języka przy zbiorach mchu. Zatrudnienie w Jutlandii dla Polaków z zagwarantowanym zakwaterowaniem. Mamy 5 wakatów.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania, Jutlandia.

Zarobki: 80 DKK/h brutto plus 12,50% dodatku urlopowego. Miesięcznie można zarobić średnio 17 000 DKK (2 285 EUR).

Wakaty: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory mchu do worków albo skrzynek.

Oczekiwania:

  • gotowość do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz;
  • przykładanie się do pracy;
  • doświadczenie przy podobnych zadaniach;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • własny samochód i prawo jazdy;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • możliwość pobrania zaliczki w wysokości 3000 DKK;
  • wsparcie przy organizacji zakwaterowania – płatne 100 koron za dobę;
  • praca 8/10 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu;
  • dostęp do zatrudnienia w przyszłych sezonach.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

www.bit.do/zbiory-mchu

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://pf-gruppen.com/

ID ogłoszenia: 3505babae2679397