SEKdo uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz bez języka Sztokholm na magazynie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez znajomości języka szwedzkiego
  • Opublikowany: 10 września 2018 15:30
  • Wygasa: 4 dni, 4 godzin

Magazyn zlokalizowany w Sztokholmie zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka. Praca w Szwecji z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym. Szukamy osób uczciwych i zmotywowanych.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sztokholm.

Start: od zaraz.

Pensja: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • liczenie i pakowanie towarów;
  • zbieranie zamówień;
  • prace porządkowe;
  • załadunek i rozładunek ciężarówek z produktami;
  • zabezpieczanie towaru przed transportem;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na magazynie;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • brak poważnych chorób;
  • prawo jazdy kat.B;
  • umiejętności organizacyjne;
  • punktualność;
  • komunikatywna znajomość języka szwedzkiego lub angielskiego.

Kandydatom oferujemy:

  • umowę zlecenie i dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie;
  • codzienne przejazdy do pracy;
  • ubranie robocze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zadań;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych:

e-mail: praca@wecandoit.pl
tel. 587 313 134

Konieczne jest zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami, którzy będą spełniać wymienione oczekiwania. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-szwecji-na-magazynie-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 9625b9655667cfa6