NOK160-180/h brutto

Dla par praca w Norwegii od zaraz produkcja kosmetyków bez języka Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bærum
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2018 00:01

Oferujemy pracę w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Od zaraz propozycja zatrudnienia w fabryce z Baerum dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Baerum, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac na produkcji kosmetyków
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości towarów, obsługa urządzeń, pakowanie oraz wykładanie pustych opakowań na taśmę
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • brak nałogów
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • dopłaty do zakwaterowania
  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • pracę na norweskich warunkach
  • zatrudnienie z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem „pr/06/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-od-zaraz-baerum/

ID ogłoszenia: 8605b0ccb5dd16b9