NOK176/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na produkcji karmy od zaraz Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:55

Oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w Kopervik na produkcji karmy dla zwierząt z zakwaterowaniem bezpłatnym przez 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kopervik, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 176 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce suchej karmy dla zwierząt będzie polegała na przygotowywaniu mieszkanek zgodnie z recepturą
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości oraz obsługiwaniem maszyn po przeszkoleniu
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz pakowanie gotowych towarów według gramatury

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziane doświadczenie oraz referencje od poprzednich pracodawców
  • dobra kondycja
  • umiejętność szanowania oraz znajomość jednostek miar i wag
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz na co najmniej 3 miesięce

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • darmowe lokum na okres pierwszych 3 miesięcy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę z norweskim pracodawcą
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonsarbeider/05/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-karmy-kopervik/

ID ogłoszenia: 100592ebc8761612