DKK136/h

Ogłoszenie pracy w Danii bez języka produkcja jogurtów od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Bez
  • Opublikowany: 14 maja 2016 03:40

Atrakcyjna oferta pracy w Danii od zaraz bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce z Kopenhagi na produkcji jogurtów z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu płatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: 136 DKK na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne związane z kontrolą procesów produkcyjnych oraz dostarczeniem produktów i dbaniem o ciągłość produkcyjną.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość zasad HACCP lub ISO 22000 będzie mile widziana
  • odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu spraw formalnych
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • uniform służbowy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 003/05/Dania
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 19573279e67e790

7 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Danii bez języka produkcja jogurtów od zaraz Kopenhaga”

  1. majewski636 na 12 maja 2016 @ 01:13

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowitym zdrowym trzydziestolatkiem znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-maila majewski636@gmail.com

  2. Karolina Olak na 13 maja 2016 @ 09:27

    Witam, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy.Czekam na kontakt z Państwa strony. Pozdrawiam Karolina Olak

  3. JESTEM ZAINTERESOWANA PRACĄ ,PRACOWAŁAM NA PRODUKCJI WIĘC PRACA NIE JEST MI OPCA.PROSZĘ O KONTAKT 605281595

  4. wiiwasko na 26 maja 2016 @ 14:57

    Witam. Jesteśmy zainteresowani tą pracą (jedna kobieta, dwóch mężczyzn, 19 lat) Proszę o kontakt: wiiwasko@gmail.com 🙂

  5. Witam mam 28 jestem zainteresowany ta praca bardzo szybko sie ucze prosze o kontakt 531386052

  6. Andrzej Czaja na 1 lipca 2016 @ 07:26

    Witam Jestem zainteresiwany podjeciem pracy w Dani Niestety nie zna jezyka obcego Mam zdolnosci manualne Z zawodu jestem fryzjerem a takze doswiadczenie w ratownictwie Dobra kondycja fizyczna Odpowiedzi prosze na maila

  7. Andrzej Czaja na 1 lipca 2016 @ 07:50

    Witam Jestem zainteresowany podjeciem pracy w Dani racji tej ze z zawodujestem fryzjerem mam zdolnosci manualne Posiadam dobra kondycje fizyczna Moj 2gi zawod to ratownik WOPR Niestety slaba znajomosc jezykow obcych Moj mail jedrula1916@interia.pl tel728848684

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.