PLN8500/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na budowie przy remontach bez języka Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2017 01:39

Dostępna od zaraz praca w Anglii na budowie przy remontach. Opcja zatrudnienia dla budowlańców bez znajomości języka przy układaniu płytek z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: płytkarz, kafelkarz

Miejsce pracy: East Midlands, Birmingham, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8500 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy remontach i wykończeniach na stanowisku płytkarz-kafelkarz
  • zadaniem pracownika będzie tynkowanie, malowanie oraz układanie płytek w łazienkach

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • mile widziane własne podstawowe narzędzia niezbędne do pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane zawsze w terminie – raz na tydzień
  • zapewnione miejsce do zamieszkania
  • lot samolotem z Łodzi do Anglii
  • zatrudnienie na czas określony – 2 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu:

+48 797 244 788

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-budowie-dla-kafelkarza-przy-remontach-bez-jezyka-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 205983959ae01ac