£11-15/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji aut od zaraz Swindon UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Swindon
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 02:43

Aktualna oferta zatrudnienia w fabryce ze Swindon dla 5 osób bez znajomości języka. Praca w Anglii dostępna od zaraz na produkcji samochodów osobowych przy montażu części.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Swindon, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 11 do 15 GBP za godzinę brutto w zależności od poziomu znajomości języka oraz doświadczenia

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy ruchomej taśmie w związku z otwarciem linii produkcyjnej nowego modelu samochodu
  • zadaniem pracownika będzie montaż elementów nadwozia ręcznie lub za pomocą elektronarzędzi i chwytaków
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz montowanie lusterek

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie przy montażu produkcyjnym
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • mile widziane wykształcenie jako mechanik
  • pracowitość i wydajność
  • preferowane osoby z własnym zamieszkaniem

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • pracę na dłuższy okres
  • opłacanie składek oraz możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień
  • pomoc w znalezieniu lokum

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń z tytułem „Produkcja samochodów Swindon 12/17″ na adres:

red.dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-samochodow-w-fabryce-ze-swindon/

ID ogłoszenia: 8635a3d9481db2f9