€12/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2017 00:38

Od zaraz możliwość zatrudnienia w Berlinie przy przeprowadzkach. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla 4 kandydatów bez znajomości języka na stanowisku pomocnika.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pomocy przy przeprowadzkach klientów
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie do transportu rzeczy klienta, zabezpieczanie, rozmontowanie oraz załadunek artykułów na samochód
  • na miejscu docelowym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozładunek rzeczy, ich rozpakowanie oraz montaż

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy w grupie
  • status osoby niekaranej
  • szybkie i sprawne wykonywanie zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz prawa jazdy kat.C
  • motywacja i zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta na miejscu
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • darmowe zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
  • dodatkowo płatna praca w weekendy przy przeprowadzkach biur
  • perspektywę rozwoju

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim z podaniem numeru referencyjnego „pomocnik-przy-przeprowadzkach/06/17” na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

ID ogłoszenia: 838593a86bd0b690