€12,50/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni bez języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:26

Poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz. Aktualna oferta zatrudnienia na myjni z Poczdamu dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wakaty: 2

Płaca: 12,50 euro za godzinę brutto oraz napiwki i prowizja od każdego umytego samochodu

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na myjni polegająca na myciu oraz sprzątaniu aut
  • zadaniem pracownika będzie odkurzanie wnętrza, konserwacja plastikowych elementów oraz tapicerki, trzepanie dywaników i woskowanie

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja
  • zdolność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 250 euro za miesiąc
  • pracę na pół roku
  • ubrania robocze
  • gwarancję dużej liczby godzin
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę możliwą od zaraz
  • możliwość dostosowania grafiku

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „fizyczna praca na myjni samochodowej – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-recznej-od-zaraz-poczdam/

ID ogłoszenia: 3115aab7207d576f