DKKdo uzgodnienia

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez znajomości języka rozładunek towarów

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016 23:26

Fabryka przetworów mięsnych zatrudni osoby do fizycznej pracy w Danii przy rozładunku towarów. Ofertę kierujemy do osób sprawnych, energicznych i odpowiedzialnych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik rozładunku.

Miejsce zatrudnienia: Dania.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia indywidualnie.

Obowiązki na stanowisku:

  • rozładunek towarów z ciężarówek lub kontenerów;
  • rozmieszczenie ich na magazynie;
  • inne zadania związane z pracą firmy, na bieżąco zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • sprawność i siła fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub duńskiego;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • elastyczność godzinowa;
  • sumienne wypełnianie obowiązków;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualne przychodzenie na swoją zmianę;
  • niezawodność, uczciwość;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • zakwaterowanie w niedalekiej okolicy fabryki;
  • przeszkolenie na stanowisku;
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • przyjazny i pomocny zespół.

Dla kandydatów:
Zapraszamy kandydatów do przesyłania nam swojego CV pod adres mailowy:

rekrutacja@agencjagrudniewicz.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/rozladunek_towaru_w_danii,ogloszenie,20160406112806.html

ID ogłoszenia: 308570d3a8934c8c

3 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez znajomości języka rozładunek towarów”

  1. Praca fizyczna w Dani na 19 kwietnia 2016 @ 13:40

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem silnym mężczyzna, uczciwy, bez nałogów, gotowy na wyjazd od zaraz. Mój numer kontaktowy 793756995

  2. witam jestem zainteresowana ofertą pracy bardzo proszę o kontakt 606672381

  3. Aleksander na 12 maja 2016 @ 10:21

    den dobry ,estem zainteresowany.dobry stan fizychny.