$52 DKK netto/h

Ogłoszenie Dania praca bez języka duńskiego w budownictwie jako malarz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 24 października 2014 02:00

Oferujemy podjęcie pracy w Danii w firmie budowlanej na stanowisku malarza. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca wymaga posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: Dania

Zarobki: 52 DKK netto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wykonywać wszelkie prace przy malowaniu, szpachlowaniu i tapetowaniu ścian.
  • Dodatkowo obowiązkiem będzie dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • doświadczenie przy analogicznych pracach budowlanych
  • dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna do porozumiewania się na budowie oraz z przełożonym
  • duża motywacja
  • zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • pracodawca organizuje miejsce zakwaterowania na koszt pracownika – mieszkanie ma nie być droższe niż 500 DKK tygodniowo
  • proponujemy bezpłatną opcję rozliczania się z podatku w Danii
  • pomoc w wyrobieniu za pracownika numeru CPR oraz karty ubezpieczenia zdrowotnego

Aplikacja:
Osoby zdecydowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie wiadomości zatytułowanej: [ogłoszenie wygasło]

źródło: wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 687544a20149b146

ilość wszystkich wyświetleń: 3309, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Ogłoszenie Dania praca bez języka duńskiego w budownictwie jako malarz”

  1. Remigiusz na 3 lutego 2015 @ 19:08

    Witam jestem Malarzem od 15 lat jak i Malarzem systemem natryskowym , dodatkowe znajomości to , tynki gipsowe , glazura terakota , dobra znajomość języka Niemieckiego proszę o kontakt mailem. pozdrawiam Remigiusz Mitryniuk.

  2. Malarz/10″ Jestem pracownikiem budowlanym z doświadczeniem wieloletnim. Dodatkowe umiejętności to: malowani agregatem,tapetowanie,gładzie,mozajki,ocieplenia