DKK70/h +12% dodatku

Bez języka sezonowa praca w Danii od zaraz w ogrodnictwie sadzenie rzeżuchy Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygdonie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 20:46

Aktualna, sezonowa praca w Danii przy sadzeniu i podlewaniu rzeżuchy od zaraz. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka pod miejscowością Odense na ok. 4 tygodnie (od 10.12 do 1.06.2019).

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania, Odense, Marslev.

Wynagrodzenie: 70 DKK/h +12% dodatku wakacyjnego.

Start: pilnie!

Zakres obowiązków:

  • sadzenie roślin;
  • podlewanie, pielęgnacja i rozsadzanie rzeżuchy;
  • prace porządkowe;
  • kierownik może zlecić również inne zadania.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie;
  • chęć do pracy od wczesnego ranka (3:00);
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • motywacja do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • gotowość do pilnego rozpoczęcia.

Oferujemy:

  • spokojne stanowisko pracy;
  • duńską umowę;
  • 42 godziny pracy w tygodniu;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • bezpłatna pomoc we wszelkich formalnościach;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dokładne przeszkolenie wstępne;
  • przyjazny i pomocny zespół.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania aplikacji pod adres:

pl@balticworkforce.com
tel. +48 512949528

źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 9135c0eade55c71c