€12,84/h

Ogłoszenie bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz pakowanie pralin Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 20:45

Fabryka z Lipska od zaraz zatrudni pary do pakowania pralinek. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowanie pralinek.

Lokalizacja: Lipsk.

Wolne miejsca: 6.

Zarobki: 12,84 EUR/h

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości pralinek;
  • układanie czekoladek na plastikowych tackach;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie od osoby i 250 od pary;
  • szkolenie wstępne;
  • bardzo dobre zarobki;
  • możliwość skorzystania z tanich obiadów pracowniczych.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem i kilka słów na temat swojej osoby prosimy wysłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/12/2018”.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-pralin-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 6855c1d386e8d7d6