DKK18 000/mc

Ogłoszenie bez języka praca w Danii od zaraz Jutlandia pakowanie warzyw

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Jutlandia
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa lub stała - dowolnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2018 22:51

Dam pracę w Danii przy pakowaniu warzyw od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka duńskiego i angielskiego na terenie Jutlandii. Można skorzystać z płatnego zamieszkania.

Stanowisko: pakowacz warzyw.

Lokalizacja: Jutlandia.

Początek pracy: od zaraz.

Pensja: 18 000 DKK (10 260 PLN).

Zadania na stanowisku:

  • kontrola jakości produktów;
  • pakowanie gotowego produktu do opakowań zbiorczych;
  • różne zadania produkcyjne;
  • praca 6 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie, ale nie jest konieczne;
  • własne auto do dojazdów do pracy;
  • posiadanie obuwia ochronnego i ubrania roboczego.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • możliwość pobrania zaliczki 3000 DKK;
  • zakwaterowanie płatne (5-40 km od pracy);
  • pomoc w formalnościach;
  • możliwość pracy również dla grup;
  • opcja awansu dla najlepszych;
  • podgląd wypracowanych godzin online.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu z Panią Edytą Nicińską – 660 575 888 lub Justyną Labuddą 664 764 763.

lub wypełnić formularz na stronie:

pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

Źródło: www.pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 7955bd30bfe2a1c2