DKKdo ustalenia

Office assistant – Szwecja praca biurowa w Göteborg’u

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: GÖTEBORG
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski, szwedzki
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 01:14

Poszukiwana osoba do biurowej pracy w Szwecji na terenie Göteborg’a jako asystentka biurowa. Oczekiwana komunikatywna znajomość angielskiego oraz doświadczeniem.

ASYSTENTKA BIURA (GÖTEBORG, SZWECJA)
Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników do sektorów: motoryzacyjnego, logistycznego, budowlanego, technicznego, opiekuńczego oraz służby zdrowia. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Niemiec lub Wielkiej Brytanii to trafiłeś w odpowiednie miejsce!
Opis stanowiska:

Dla swojego klienta w Szwecji firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do administrowania biura w warsztacie naprawczym.

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Doświadczenie w pracy biurowej
– Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
– Umiejętność dobrej organizacji pracy
– Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
– Sporządzanie raportów i dokumentacji zamówień
– Stały kontakt z klientami i pracownikami firmy
– Organizacja pracy biura

Oferujemy:
– Pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Rozwój i długoterminową współpracę
– Pracę na pełen etat w pełnym wymiarze godzin
Nasi konsultanci oferują:
– Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
– Opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv w jezyku polskim lub angielskim ) na adres: jr@polvik.com; mm@polvik.com; kb@polvik.com; magdalena@polvik.com. Lub kontakt pod numerem 790 623 321.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

ID ogłoszenia: 16256b47a5db60f1

ilość wszystkich wyświetleń: 1019, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Polvik2016
  • Zarejestrowany od: 5 lutego 2016

Inne przedmioty dodane przez Polvik2016

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Polvik2016 »