€8,58

Oferty pracy w Holandii pracownik produkcji, pakowanie kanapek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Opublikowany: 8 października 2014 02:29

Aktualne ogłoszenie do pracy w Holandii dla pracownika produkcji – pakowacza. Zatrudnienie w Tilburgu przy pakowaniu, krojeniu kanapek na linii produkcyjnej. Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

OPIS STANOWISKA:
Praca na linii produkcyjnej:
-przygotowanie i pakowanie kanapek
-ważenie, krojenie i pakowanie kawałków mięsa
-pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości artykułów przemysłowych

WYMAGANIA:
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny
-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:
-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną
-Pracę na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na stronie: http://www.sbaeuro.pl/zarejestruj-sie/.

ID ogłoszenia: 295543280b73272d

ilość wszystkich wyświetleń: 2654, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Holandii pracownik produkcji, pakowanie kanapek Tilburg”

  1. Witamy tu darek i Aneta interesujenws ta oferta pracy od ZARAZ naw dłuższy okres nasz e-mail darek.aneta@o2.plmr tel 782483658

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sbaeuro
  • Zarejestrowany od: 6 października 2014

Inne przedmioty dodane przez sbaeuro

Ostatnie przedmioty dodane przez sbaeuro »