DKK130/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Szwecji zbiory truskawek bez języka wakacje 2017 Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2017 00:31

Dostępna od czerwca 2017 praca w Szwecji przy zbiorach truskawek. Sezonowe zatrudnienie na wakacje w Uppsali dla studentów bez znajomości języka z zakwaterowaniem w domkach kempingowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Uppsala, Szwecja

Start: od połowy czerwca 2017

Wynagrodzenie: 130 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie zbieranie truskawek oraz malin
  • prace będą odbywały się na plantacjach otwartych oraz tunelowych

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w zbieraniu
  • organizacja przejazdu do Szwecji we własnym zakresie
  • możliwość podjęcia pracy na okres 6-8 tygodni

Oferujemy:

  • możliwość darmowego zamieszkania w domkach kempingowych z dostępem do kuchni oraz internetu
  • atrakcyjne zarobki, w zależności od zbiorów, nie mniej niż 130 DKK

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: zbiory owoców Uppsala 2017

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-szwecji-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-wakacje-2017-uppsala/

ID ogłoszenia: 6645894e8508e4f1

4 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Szwecji zbiory truskawek bez języka wakacje 2017 Uppsala”

  1. Volodymyr na 16 lutego 2017 @ 21:07

    +48883936817

  2. Jestem zainteresowany tel,+48604936088

  3. Jestem zainteresowana 731248292