SEKdo ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Szwecji w rolnictwie przy zbiorach pora bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Szwecja
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 02:27

Oferta pracy w Szwecji na roli przy zbiorach pora, cebuli oraz plewieniu. Ogłoszenie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka szwedzkiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Szwecja
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 5

Zadania:
– zbieranie warzyw takich jak pory i cebule
– plewienie upraw
– podlewanie, nawożenie
– oraz inne zadania związane z pracą na polu

Wymagania:
– doświadczenie w danej pracy jest konieczne bądź wykształcenie rolnicze
– wcześniejsze prace z warzywami taki jak pory czy cebule
– wytrzymałość fizyczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zmotywowanie do ciężkiej pracy
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– pozostanie w Szwecji do 31 stycznia 2016 roku

Oferujemy:
– podpisanie szwedzkiej umowy
– przedstawienie dokładnych warunków zatrudnienia
– miejsce do spania
– transport wewnętrzny
– podwyższenie swoich kwalifikacji
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie sezonowe
– 2 tygodniowy urlop w grudniu na okres świąteczny i noworoczny
– 5 wolnych miejsc

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV na maila: info ampcenter.pl z tematem: SZW. W treści należy wpisać datę rozpoczęcia pracy oraz numer telefonu.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-483465.php

ID ogłoszenia: 33655ca89f90e57f

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Szwecji w rolnictwie przy zbiorach pora bez języka”

  1. Dzień dobry czy ogłoszenie jest nadal akualne pracuje mam 3 letnie doświadczenie przy zbiorze sałaty lodowej kalafiora obecnie przebywam na terenie Szwecj 0769959301