SEK5000-8000/m-c netto

Oferta sezonowej pracy w Szwecji 2018 przy zbiorach truskawek bez języka Olofström

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Olofström
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 23:05

Dostępna od zaraz sezonowa praca w Szwecji dla osób bez znajomości języka. Od zaraz oferta zatrudnienia dla studentów w Olofström przy zbiorach truskawek na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Olofström, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca:

  • przy zbiorach – 3,75 SEK za 1 litr, co daje 5000-8000 SEK za miesiąc netto
  • przy pracach rolniczych – 75 SEK/h brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie truskawek oraz wykonywanie prac rolniczych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość pracy przy zmiennej pogodzie
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • sumienność i pracowitość

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane co 2 tygodnie
  • zamieszkanie w cenie 85 SEK za tydzień
  • pracę dla uczniów, studentów i grup
  • wsparcie w organizacji przejazdu oferowane odpłatnie
  • bezpłatny transport do pracy
  • zatrudnienie na czas określony
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • dużą liczbę godzin

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV na adres:

agencja@bispol.com z dopiskiem „Szwecja II grupa”

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-truskawek/

ID ogłoszenia: 4015b26827114c0a