€na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neubrandenburg
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2016
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:47

Dam sezonową pracę w Niemczech na rok 2016 przy zbiorach truskawek rosnących w Neubrandenburgu. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Niemcy, Neubrandenburg
Wynagrodzenie: na akord
Start: czerwiec 2016

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek i układanie ich w skrzynkach.

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na czerwiec 2016 roku
– dla osób bez nałogów (zakaz palenia na terenie plantacji)
– zatrudniamy jedynie osoby odpowiedzialnie podchodzące do zadań
– przestrzeganie wewnętrznych zasad
– osoba energiczna, bezkonfliktowa
– wyrobienie norm dziennych
– chęć pracowania w grupie
– dobre zorganizowanie

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy o 5 rano, a zakończenie o 13-15 w zależności od indywidualnych możliwości fizycznych pracowników
– przerwy w ciągu dnia
– zakwaterowanie z czynszem opłacanym przez pracownika (5,50 euro za dzień)
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– pomoc w pierwszych dniach
– umożliwiamy pobieranie zaliczek
– ciepły posiłek w ciągu dnia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV (po polsku i niemiecku) + zdjęcie na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: „Praca sezonowa- zbiór truskawek, Neubrandenburg. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-zbiory-truskawek-od-czerwca-2016-neubrandenburg/

ID ogłoszenia: 28956394f6faa865