€9,16 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki bez języka Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 00:21

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka holenderskiego przy zbiorach papryki uprawianej w szklarni. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych zamieszkujących okolice Horst.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Horst
Wynagrodzenie: 9,16 euro/h brutto
Start: luty/marzec 2016

Zadania:
– należy sprawnie ścinać papryki i układać je w skrzynkach
– inne warzywa, które są uprawiane na miejscu to pomidory i ogórki
– podjęcie pracy w okresie od lutego/marca do listopada

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby sprawne manualnie oraz zdrowe mogące podjąć pracę fizyczną
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach papryki jest konieczne
– punktualne stawianie się w pracy
– osoby posiadające prawo jazdy na samochód osobowy będą mile widziane
– znajomość języka angielskiego, holenderskiego bądź niemieckiego będzie atutem, ale nie jest konieczna na danym stanowisku

Oferujemy:
– korzystne warunki finansowe
– zakwaterowanie
– codzienne przejazdy do pracy
– w razie potrzeby na miejscu możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– zatrudnienie od lutego do listopada
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesłać poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/scinanie-papryki/horst-holandia/12497282

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-papryki/

ID ogłoszenia: 9456675cd424f62

6 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki bez języka Horst”

  1. Jestem zainteresowany
    mam 24 lata jestem sprawny fizycznie
    proszę o kontakt
    731621544
    Mam jeszcze znajomych też chętnie podejmą się tej pracy

  2. Witam jestem gotow podjac ta prace na caly okres zapotrzebowania. Wyjechac moge od zaraz. Jestem mlodym pelnym energi i zapalu do pracy chlopakiem. Czekam na jakas wiadomosc tel 515571546

  3. Jestem zainteresowany.Mam duże doświadczenie zagraniczne w pracy w rolnictwie i ogrodnictwie.Numer kontaktowy 158713249.

  4. Witam jestem zainteresowany państwa oferta pracowałem w Holandii 4 lata jako logistyka i impacker mój numer 731198874

  5. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Bardzo prosze o kontakt pod numer 519167407. Mam doswiadczenie w pracy za granicą.

  6. Aleksandr na 23 marca 2016 @ 17:18

    Dzień dobry.
    Ja i moja dziewczyna mamy 22 i 24 lata, studiujemy w Polsce i poszukujemy pracy na okres wakacji. Nie obawiamy się pracy fizycznej, gdyż mamy doświadczenie w takowej. Płynna znajomość języków rosyjskiego, ukraińskiego, dobra znajomosc języka polskiego, język angielski – poziom podstawowy. Prawo jazdy kategorii B posiadane od czterech lat, dotychczas nie miałem żadnego wypadku. Wyrażamy gotowość do pracy ponad 8 godzin dziennie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Obecnie pracuję w pizzerii jako dostawca, a moja dziewczyna jako kucharka. Proszę o kontakt pod adresem mailowym: aleksandrrykov321@gmail.com.