€do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Holandii ogrodnictwo od zaraz bez języka Amsterdam pielęgnacja kwiatów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej 24 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 15:38

Plantacja z Amsterdamu poszukuje od zaraz osób do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka. Oferta z zapewnionym z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik szklarni – ogrodnik.
Miejsce pracy: Amsterdam w Holandii.
Stawka godzinowa: do uzgodnienia.
Nr. referencyjny ogłoszenia: APN/NL/pracuj04.

Obowiązki pracownika:

  • plauzowanie kwiatów;
  • podlewanie;
  • nawożenie;
  • plewienie chwastów;
  • etykietowanie;
  • przygotowanie kwiatów do transportu.

Wymagamy:

  • możliwości pracy w Holandii przez co najmniej 24 tygodnie;
  • prawa jazdy kat.B;
  • podstawowej znajomości języka angielskiego;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • sprawności fizycznej;
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w ogrodnictwie;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas umowy;
  • możliwość przedłużenia etatu;
  • stabilną umowę na holenderskich warunkach;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • dobrą pensję;
  • wsparcie przy załatwieniu transportu do Holandii.

Aplikacje:
Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego na stronie:
http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-kwiaty-sadzonki-den-haag-amsterdam-i-okolice,oferta,4324276 (trzeba kliknąć w „aplikuj teraz”)

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Konieczne jest załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-ogrodniczej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-przy-kwiatach-amsterdam/

ID ogłoszenia: 909569f797c7aedd

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii ogrodnictwo od zaraz bez języka Amsterdam pielęgnacja kwiatów”

  1. Michał Panaś na 22 maja 2016 @ 20:02

    jestem zainteresowany wraz ze znajomym 575594766

  2. Witam. Jestem zainteresowana oferta dla dwóch kobiet