£7,80/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz bez języka zbiory śliwek Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Salisbury
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie tymczasowe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2018 21:22

Sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie w Salisbury bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Oferujemy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Salisbury, UK.

Stawka za godzinę: 7,80 GBP/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • ręczny zbiór śliwek z drzewek;
  • czasami trzeba użyć drabiny, w przypadku wyżej rosnących owoców.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobry stan zdrowia;
  • motywacja do pracy;
  • preferujemy osoby bez nałogów i niekarane;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka i doświadczenie;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna, zręczność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • zakwaterowanie bezpłatne z dostępem do internetu;
  • wypłaty zarobków w formie tygodniowej;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-sliwek-w-salisbury-uk-2018/

ID ogłoszenia: 2995bab9a5eb6c5b