SEKdo ustalenia

Oferta pracy w Szwecji sprzątanie ośrodka bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Goteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 16:05

Firma sprzątająca z Göteborga szuka kobiet do pracy w Szwecji przy sprzątaniu ośrodka sportowo-rekreacyjnego. Zatrudnienie z zakwaterowaniem bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Szwecja, Göteborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od maja 2015

Zadania:
Zatrudnione osoby będą zajmować się sprzątaniem ośrodka sportowo-rekreacyjnego. Niezbędne będzie sprzątanie pokojów gościnnych, sanitariatów a także dbanie o tereny zielone. Do zadań należeć będą inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania
– rzetelność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie, dokładność
– zatrudnienie dla kobiet
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– możliwość zaplanowania sobie wyjazdu na maj
– znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:
– pracę z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem na miejscu
– legalną pracę dla kobiet
– dobre warunki płacowe
– wyjazd od zaraz
– przejrzyste warunki zatrudnienia
– zapewniamy niezbędne akcesoria potrzebne do sprzątania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych na maila: lukas2rek@wp.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_szwecji_,ogloszenie,20150409130823.html

ID ogłoszenia: 26552a6b38421d5

5 komentarzy na “Oferta pracy w Szwecji sprzątanie ośrodka bez znajomości języka Göteborg”

  1. Jestem zainteresowana oferta.jestem pracowita i wyrozumiala,mam 40 l.Kontakt+48506702472

  2. Witam czy to jest aktualne jestem zainteresowana ofertą pracy. pozdrawiam.

  3. ewa jamroz na 26 kwietnia 2015 @ 18:15

    Jestem zainteresowana praca w charakterze sprzataczki.
    Podaje tel.797935704.

  4. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, jeśli oferta nadal aktualna proszę o kontakt.

  5. Witam.Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Prosze o kontakt +32466434405

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.