SEKdo ustalenia

Oferta pracy w Szwecji przy pakowaniu bez znajomości języka Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Helsingborg
  • Opublikowany: 5 października 2014 21:06

Szukamy osób bez znajomości języka szwedzkiego do pracy w Szwecji. Oferta z Helsingborg przy pakowaniu warzyw oraz kontroli jakości produktów. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Szwecja, Helsingborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało kontrolować jakość produktów i pakować warzywa w specjalnie przygotowane do tego celu opakowania.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba z własną działalnością gospodarczą bądź z możliwością jej rozpoczęcia
– doświadczenie przy pakowaniu będzie dodatkowym atutem
– dobre zdrowie, bez nałogów
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność
– kandydaci z okolic Szczecina mile widziani

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie
– zwracamy koszty związane z transportem do i ze Szwecji
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– szkolenia pracownicze w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-warzyw-helsingborg,oferta,3595306

ID ogłoszenia: 651542ff794b132b

8 komentarzy na “Oferta pracy w Szwecji przy pakowaniu bez znajomości języka Helsingborg”

  1. Witam jestem zainteresowana wraz z moja partnerka oferta pracy. Jestem Oliwia moja partnerka Patrycja i szukamy pracy mamy doswiadczenie na podobnych stanowiskach, prace mozemy zaczac od zaraz. Czekam na informacje i pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z narzeczoną jestesmy chętni do wyjazdu od zaraz proszę o konakt

  3. WITAM.jestem osobą uczciwom i pracowitom wiek37 lat jezyk angielski w stopniu
    komunikatywnym.pracowałem juz w szwecji.jestem zainteresowany prosze o kontakt.

  4. Patrycja i Katarzyna na 15 października 2014 @ 14:50

    WITAM,
    JESTEŚMY BARDZO ZAINTERESOWANE OFERTĄ.
    PROSIMY O KONTAKT E-MAIL: patif@inetria.pl

  5. jestem zainteresowany posiadam personnumber 🙂

  6. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani powyższym ogłoszeniem, Prosimy o kontakt mailowy

  7. jestem zainteresowany podjeciem pracy. Prosze o kontakt mailowy

  8. Dzień dobry Jestem zainteresowana oferta pracy wraz ze swoja koleżanką. Mieszkamy w Szwecji w Helsingborgu Proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.