SEKdo ustalenia

Oferta pracy w Szwecji na produkcji napojów od zaraz Göteborg bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:48

Szukamy od zaraz osób do pracy w Szwecji bez znajomości języka szwedzkiego. Oferta z Göteborga na produkcji napojów gazowanych. Na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Szwecja, Göteborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 003/11/Szwecja

Zadania:
– pracownik zdejmuje napełnione butelki z taśmy
– pakowanie napojów do skrzynek, które następnie układane są na paletach
– drobne prace magazynowe
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych po odpowiednim przeszkoleniu

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
– zależy nam na osobach pracowitych
– odpowiedzialne podejście do pracy
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– szybkość uczenia się
– konieczne jest aby pracownik punktualnie stawiał się w pracy

Oferujemy:
– podpisanie szwedzkiej umowy bez pośredników
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– zdobycie nowego doświadczenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– płatne zakwaterowanie
– wsparcie polskich opiekunów

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: scandiworkers@email.com w temacie należy wpisać numer referencyjny znajdujący się na początku ogłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-goteborg-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 37556395d508e1b2

12 komentarzy na “Oferta pracy w Szwecji na produkcji napojów od zaraz Göteborg bez języka”

  1. 003/11/Szwecja na 4 listopada 2015 @ 13:37

    Witam mam na imię Norbert,mam 21 lat.Pracowałem przy produkcji mebli oraz pakowaniu warzyw.Nie ukrywam że potrzeboję pilnie pracy.Pozdrawiam,miłego dnia.

  2. Podejmę tę prace,pracowałem już w szwecji

  3. Katarzyna Biniek na 9 listopada 2015 @ 17:45

    jestem zainteresowana takim wyjazdem ale dopiero od stycznia 2016r.
    Oznajmiam że chcę jechać z moim mężem. mamy po 24 lata. czy możecie oddzwonić i dać znać czy w styczniu można by podjąć pracę?. i ile płatne jest zakwaterowanie?. Razem z mężem znamy język angielski co pewnie będzie dodatkowym atutem.
    Jeżeli byłaby możliwość w tym styczniu to jesteśmy zdecydowani na 100%.

    Pozdrawiam Katarzyna.

  4. witam jestem zainteresowany ta praca. pracowalem juz w szwecji . 6 lat lat na stanowisku magazynier ,pozdrawiam i oczekuje szybkiej odpowiedzi

  5. Witam pracowalem 5 lat na produkcji napojow. Bylbym zainteresowany wyjazdem, Prosze o szczegoly

  6. mam 34 lata jestem pracowity i szybko się uczę nowych rzeczy mogę pracować od stycznia czekam na wiadomość dziękuję

  7. Witam mam 26 lat jestem bardzo zainteresowany tą ofertą . Posiadam prawojazdy kat. b i uprawnienia na podnośniki budowlane „lift” . Mam bardzo dobrą kondycje fizyczną .Angielski w stopniu komunikatywnym . Pracowałem w Szwecji na budowie

  8. Witam . Paweł lat 28 jestem z wykształcenia Technikiem Drogownictwa pracuje w zawodzie już parę lat dlatego wiem co to jest rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Podejmę tą prace z miłą chęcią i gwarantuje że będziecie państwo zadowoleni z powierzonych mi obowiązków.

    • Witam . Paweł lat 28 jestem z wykształcenia Technikiem Drogownictwa pracuje w zawodzie już parę lat dlatego wiem co to jest rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków. Podejmę tą prace z miłą chęcią i gwarantuje że będziecie państwo zadowoleni z powierzonych mi obowiązków.

  9. Witam,
    Mam z mężem po 48 lat, jesteśmy zdrowi i bardzo sprawni oraz chętni do w/w pracy.
    Obecnie pracujemy na pełnym etacie, dlatego jestem zainteresowana pracą od stycznia. Oboje mamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy sumienni i pracowici oraz w pełni dyspozycyjni. Proszę o odpowiedź czy istnieje jakaś szansa na podjęcie tej pracy
    Dziękuję i pozdrawiam Grażyna

  10. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy,ma doświadczenie przy produkcji napojów linii pet,pracuje na liniach siodeł,Acmi,krones tj.etykieciarki,tunele,raczkarki,paletyzatory,foliarki.Proszę o info o zarobkach i terminie wyjazdu.

  11. W odpowiedzi na ogłoszenie 37556395D508E1B2 zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko przy produkcji napojów gazowanych w Szwecji, zamierzamy wraz z rodziną wyjechać na stałe do Gotenborgu, znam język szwedzki na poziomie podstawowym – komunikatywnym, czytam i ciągle się uczę ,lat 37, stan zdrowia – bardzo dobry, wykształcenie – techniczne, obywatelstwo polskie. Mąż już pracuje na stałe w Gotenborgu ponad rok czasu.
    Jeżeli moja kandydatura odpowiada wymaganiom firmy, zachęcam do kontaktu.