DKK125 DKK za godz. brutto

Oferta pracy w Szwecji na budowie dla murarza bez języka Rødding

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Rødding
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2014 01:52

Firma budowlana z Rødding szuka pracownika fizycznego bez znajomości języka szwedzkiego do pracy w Szwecji. Oferta w budownictwie dla murarza przy stawianiu ścian i tynkowaniu. Zatrudnienie dla osób z 3 letnim doświadczeniem w branży.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Szwecja, Rødding
Wynagrodzenie: 125 DKK za godz. brutto

Zadania:
– organizacja stanowiska pracy
– przygotowanie odpowiedniej zaprawy murarskiej
– układanie na zaprawie kamieni, cegieł itp.
– kontrolowanie odpowiedniego poziomu zabudowy za pomocą poziomicy
– wykonywanie przewodów kominowych i wentylacyjnych
– oraz inne prace murarskie

Wymagania:
– język angielski
– cierpliwość, dokładność, wytrwałość
– chęć wykonywania czynności powtarzalnych
– zdolności koncentracyjne
– podzielność uwagi
– umiejętność odczytywania rysunków technicznych
– zdolności rachunkowe
– zręczność rąk
– zdolność do szybkiej pracy
– umiejętność porozumienia się z grupą
– doświadczenie w zawodzie min. 3 letnie wraz z dokumentacją
– przyjazd własnym autem

Oferujemy:
– kontrakt na dłuższy okres czasu
– legalne zatrudnienie według szwedzkiego prawa
– dodatki urlopowe (12,5% za każdą przepracowaną godz.)
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– świadczenia socjalne
– na miejscu pomoc koordynatora
– dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie dwutygodniowym
– miejsce zamieszkania (opłata zostaje potrącona z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Chętnych prosimy wysłać CV wraz z klauzulą o poufności danych na adres mailowy: info@jobsupply.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/murarz_szwecja,ogloszenie,20141028170403.html

ID ogłoszenia: 5895452d11b12a61

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Szwecji na budowie dla murarza bez języka Rødding”

  1. WITAM JEŚLI OGŁOSZENIE NADAL AKTUALNE TO PROSZE O KONTAKT 504754348, JESTEM OSOBA SUMIENNĄ PRACOWITĄ I BEZ NAŁOGÓW

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.