€7 euro za godz. netto

Oferta pracy w Szwecji dla pomocy kuchennej bez języka Lagan

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Lagan
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 00:20

Restauracja z Lagan szuka pracowników na stanowisko pomocy kuchennej. Szwecja praca w gastronomii bez znajomości języka szwedzkiego z doświadczeniem. Zatrudnienie na pełny etat z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Szwecja, Lagan
Wynagrodzenie: 7 euro za godz. netto

Zadania:
– mycie i krojenie warzyw, owoców
– donoszenie produktów na kuchnie
– przygotowywanie drobnych potraw
– zmywanie naczyń
– dbanie o czystość na stanowisku

Wymagania:
– doświadczenie jest tutaj konieczne
– pracownik musi się komunikować w języku angielskim bądź szwedzkim
– posiadanie ważnej książeczki sanitarnej
– radzenie sobie ze stresem
– przyjazne usposobienie
– umiejętność dogadywania się z ludźmi
– zmotywowanie do ciężkiej pracy
– dobre zarządzanie czasem
– szybkość, elastyczność

Oferujemy:
– oferujemy zatrudnienie na pełny etat
– podpisanie umowy o pracę na szwedzkich warunkach
– w miesiącu zapewniamy przepracowanie 180 godzin
– start już 15 lipca
– stanowisko na dłuższy okres
– każdemu pracownikowi zapewniamy darmowe lokum na czas trwania umowy
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych) po angielsku bądź szwedzku na maila: praca@forwork.eu z tematem: Pomoc Kuchenna – Szwecja, Lagan.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pomoc_kuchenna__szwecja,ogloszenie,20150701204149.html

ID ogłoszenia: 460559d9d4fecaf7

ilość wszystkich wyświetleń: 1788, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Szwecji dla pomocy kuchennej bez języka Lagan”

  1. martagarnc na 10 lipca 2015 @ 15:53

    witam .
    Jestem zainteresowany tą ofertą . ‚
    Prosze o kontakt :
    530 271 386

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.