SEK20000 - 24000 brutto/mc

Oferta pracy w Szwecji dla par od zaraz produkcja dań gotowych bez języka Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Helsingborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2022 19:38

Dla par aktualna od zaraz praca w Szwecji na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Helsingborg bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 20 000 – 24 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał składniki;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługiwanie różnych urządzeń kuchennych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości dań gotowych;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • mile widziane doświadczenie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • zakwaterowanie w cenie 2800 SEK na mc;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • samodzielne miejsce pracy;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

CV oraz LM można kierować na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja gotowych dań Helsingborg 2022/2023

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-dla-par-bez-jezyka-produkcja-gotowych-dan-w-helsingborg/

ID ogłoszenia: 276373be48953d9