SEKdo ustalenia

Oferta pracy w Szwecji dla kobiet bez języka przy sprzątaniu Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 17:06

Firma sprzątająca ze Sztokholmu szuka kobiet bez znajomości języka szwedzkiego do pracy w Szwecji. Oferta dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniona będzie sprzątać domy i mieszkania. Do czynności, które będzie wykonywać zaliczają się:
– zmywanie podłogi
– ścieranie kurzy
– mycie okien
– odkurzanie
– czyszczenie łazienki
– oraz inne czynności, które doprowadzą pomieszczenie do nienagannej czystości

Wymagania:
– wysoka wytrzymałość organizmu
– znajomość zasad sprzątania i używania środków chemicznych
– język szwedzki bądź angielski będzie dodatkowym atutem
– zameldowanie się w szwedzkim urzędzie pracy i otrzymanie numeru personalnego
– samodzielne znalezienie mieszkania na terenie Stockholmu
– elastyczność godzinowa
– punktualność, zdyscyplinowanie
– znajomość ulic w celu szybkiego dotarcia do klienta

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– stałe zlecenia
– legalną pracę na szwedzkich zasadach
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: praca@live.se

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_szwecja,ogloszenie,20141106121352.html

ID ogłoszenia: 5665460c4e44c8f9

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.