NOKdo ustalenia

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie po remontach bez znajomości języka Askim

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Askim
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 7 października 2015 01:02

Pilnie zatrudnimy sprzątaczy/ki bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Askim od zaraz przy sprzątaniu pomieszczeń po remontach.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Askim
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu pomieszczeń po remontach. Pracownik usuwa gruz, ściera farbę, myje podłogi itp. Wszystkie czynności wykonywane są z należytą dbałością i przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:
– należy podjąć pracę od zaraz
– kandydaci zorganizowani, dokładni
– staranność, punktualność, samodzielność
– przyzwyczajenie organizmu do ciężkiej pracy
– dla osób bez nałogów
– doświadczenie jest pożądane

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy niezbędny strój
– środki do czyszczenia
– legalne zatrudnienie na norweskich zasadach
– dobrze płatną pracę
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskiego opiekuna
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń z podaniem doświadczenia i kilku informacji o sobie na maila: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-po-remontach-askim/

ID ogłoszenia: 4345614465c75a74

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii sprzątanie po remontach bez znajomości języka Askim”

  1. Witam serdecznie,
    jestem zainteresowana Państwa propozycją pracy przy sprzataniu po remontach.
    Mam bardzo duże doświadczenie w tej branży ,jestem koordynatorem od 25lat
    w firmie o usługach porządkowych .Jestem osobą sumienną ,dokładną i swoje obowiązki
    wykonuje z odpowiedzialnością.Praca przy sprzątaniu jest mi znana gdyż sama zaczynałam od sprzątania w firmie.Jeśli byli by Państwo zainteresowani moją osobą
    to prosze o kontakt na e-maila lub tel. 512-802-707.

    Pozdrawiam serdecznie
    Beata Nowicka

  2. agnieszka kociolek na 19 października 2015 @ 15:52

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy,mam 42 lata szukamy pracy z synem, syn ma 22 lata mamy swoje auto jesteśmy dyspozycyjni.obecnie pracujemy przy sprzątaniu domów i biur,ale tylko w zastępstwie a szukamy czegoś na dluzej.mieszkamy na stale w Norwegii w lier,.mogę dostarczyć referencje.w Norwegii maluje razem z synem domy i sprzątamy mój numer kontaktowy +47 966 96 792
    mieszkam w Norwegii od roku z mężem i 2 dzieci