NOKdo ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:00

Firma z Oslo zatrudni od zaraz pracownika sprzątającego bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań na okres przedświąteczny.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik sprząta domy i mieszkania na terenie Oslo
– praca fizyczna przy porządkowaniu pomieszczeń prywatnych
– osoba zatrudniona wykonuje zadania zespołowo
– czynności jakie będą wykonywane to przykładowo: odkurzanie, zamiatanie, zmywanie naczyń, pranie, prasowanie itp.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– znajomość ulic Oslo
– angielski na dobrym poziomie
– należy szybko wykonywać zadania
– uczciwość, precyzja, punktualność
– godne reprezentowanie firmy
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– prawo jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– start już od zaraz
– pracę do 23 grudnia
– dla chętnych jest możliwość przedłużenia umowy bo Nowym Roku
– strój do pracy
– niezbędne materiały do sprzątania
– szybkie wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań przed świętami, Oslo, listopad 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-sprzatanie-domow-przed-swietami-od-zaraz-w-oslo/

ID ogłoszenia: 67856563c4c6b771