NOK130 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu dla kobiet bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2015 00:58

Firma sprzątająca ze Stavanger szuka od zaraz 2 kobiet bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 130 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– sprzątanie lokali zlecanych przez firmę
– pracownik będzie sprzątał domy oraz mieszkania prywatne
– wymagany samodzielny dojazd do klienta autem służbowym lub własnym samochodem

Wymagania:
– język angielski pozwalający na podstawową komunikację z klientem
– referencje od poprzednich pracodawców
– umiejętność sprzątania
– wyjazd od zaraz
– zatrudnienie dla kobiet z samochodem
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– kandydaci bez nałogów

Oferujemy:
– zwrot kosztów za eksploatacje samochodu
– konkurencyjne stawki godzinowe
– darmowe miejsce do zamieszkania
– w przypadku braku samochodu oferujemy auto służbowe
– kontrakty dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia w formie CV na maila: martajastrzebska@opoczta.pl należy umieścić informacje dotyczące doświadczenia przy sprzątaniu i poziomu znajomości języka angielskiego.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiet-przy-sprzataniu-domow-bez-jezyka-w-stavanger-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5415531809659a55

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.