NOKdo ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur od zaraz w Bergen bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: miesiąc
  • Opublikowany: 31 marca 2015 17:29

Dam fizyczną pracę w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Bergen od zaraz przy sprzątaniu biur w porach wieczornych.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– praca w porach wieczornych, gdy już wszyscy pracownicy wyjdą z biura
– prócz sprzątania biur pracownik będzie zobowiązany do czyszczenia innych pomieszczeń znajdujących się w biurowcu takich jak: windy, klatka chodowa, korytarze, toalety czy sale konferencyjne

Wymagania:
– od kandydatek oczekujemy dokładnego wykonywania swoich zadań
– wymagamy staranności oraz uczciwości
– umiejętność stosowania odpowiednich środków czyszczących
– porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy na samochód osobowy
– bezkonfliktowość
– osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu

Oferujemy:
– możliwość podjęcia pracy dodatkowej w ciągu dnia
– chęć podjęcia pracy na pół etatu
– praca zaczyna się o 16 a kończy o 20
– pomoc koordynatorów zmiany
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– wspieramy również w sprawach administracyjnych
– szkolenia pracownicze
– zapewniamy wszystkie środki czyszczące i sprzęt
– strój roboczy
– miesięczny okres próbny
– dla sparzonych kandydatek możliwość przedłużenia umowy
– w razie konieczności dostępne jest auto służbowe

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na adres mailowy: martyna.grabarczyk@10g.pl z tytułem: sprzątanie biur, Bergen.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-biur-wieczorami-w-bergen-praca-norwegia-od-zaraz-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 908551a9d06bd517

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur od zaraz w Bergen bez języka”

  1. marta landeburska na 12 sierpnia 2015 @ 15:36

    jestem zainteresowana praca jako pomoc w sprzataniu ale nie znam jezyka jestem osoba bardzo pracowita

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.