NOK166 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii na produkcji spożywczej bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 04:14

Firma norweska ze Stavanger od zaraz szuka 2 osób bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na produkcji przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta aktualna na 6-8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 166 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie artykułów spożywczych. Zatrudniony będzie również kontrolować jakość produktów oraz obsługiwać maszyny znajdujące się na hali.

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– gotowość pozostania za granicą do końca roku
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe mile widziane
– osoba zdrowa, niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– zależy nam na uczciwych pracownikach, którzy odpowiedzialnie podchodzą do pracy

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– miejsce zamieszkania dodatkowo płatne
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– zatrudnienie do końca roku 2014
– możliwość przedłużenia umowy do 2 tygodni

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowacz-praca-w-norwegii-na-produkcji-spoz-bez-znajomosci-jezyka-stavanger-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3354752c6e586c7

13 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii na produkcji spożywczej bez języka Stavanger”

  1. podejme pracę od zaraz tel 48682541

  2. podejmę pracę od zaraz , telefon +48791901281

  3. Witam, ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani wyjazdem!! 785733642 prosimy o kontakt

  4. Dwóch chętnych pracowników podejmie pracę od zaraz . nr kontaktowy 505543467

  5. Jestesmy z Zona zainteresowani ta oferta pracy, mamy doswiadczenie na produkcji, pracowalismy w Anglii.
    Prace mozemy podjac od zaraz, tel: 600 524 074

  6. Witam,
    Posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy na magazynie w Holanii. Porozumiewam się w jezyku angielskim w stopniu bardzo dobrym. Telefon kontaktowy 781 689 898.

  7. Podejmę pracę od zaraz, posiadam doświadczenie przy tasmie produkcyjnej w niemczech.

  8. prosze o kontakt 661399718

  9. Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Znam język norweski. Mam doświadczenie w pracy w Norwegii – Kvernelland. Proszę o kontakt tel. +48 883 505 785

  10. Witam jestem zainteresowany ofertą i gotów do współpracy. Piszę tu ponieważ link jest niedostępny moj nr tel 886-305-543

  11. przyjme prace od zaraz na 30 listopada 2014 @ 13:04

    bardzo prosz o kontakt w sprawie pracy na lini produkcyjnej przy pakowniu produktow sporzywczych moj.nr tele +48 511 694 157.

  12. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy . Gotowy jestem podjąć pracę w Norwegii przy oferowanym stanowisku pracy . proszę o kontakt tel.666089385

  13. Witamy!
    Jestesmy mlodzi i pracowici z checia i usmiechem do pracy.nr kontakt. 697005663
    Dziekujemy!
    Pozdrawiamy!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.