NOK170/h brutto

Oferta pracy w Norwegii kierowca kat.B bez języka Bergen od zaraz 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 19:40

Propozycja pracy w Norwegii 2017 dla kandydatów bez znajomości języka. Hurtownia spożywcza z Bergen zatrudni od zaraz kierowcę kat.B do rozwożenia towarów w obrębie miasta.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Zarobki: 170 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy rozwożeniu zamówionych w hurtowni spożywczej towarów dla klientów indywidualnych i hurtowych
  • zadaniem pracownika będzie odbiór produktów na magazynie, wyznaczenie trasy, dojazd do klienta, a następnie rozładunek i pobranie opłaty za zamówienie

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • znajomość topografii miasta
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność pracy w zespole
  • dobre maniery
  • ważne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • szansę podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • opiekę rezydenta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017 z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca z kat.b”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-kierowca-kat-b-bergen/

ID ogłoszenia: 5665865017969609

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii kierowca kat.B bez języka Bergen od zaraz 2017”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt.

  2. Witam jestem chetny do pracy.
    +48 731 818 380

  3. Sebastian K. na 9 stycznia 2017 @ 16:01

    Dzień dobry,
    Chciałbym aplikować na stanowisko kierowca kat.B.
    Spełniam wszystkie wymagania. Mieszkam w Bergen. Posiadam ID, konto w banku,prawo jazdy, język angielski. Chętnie podeślę CV.
    Jestem dostępny od 13.01.2017
    tel. +48 507 023 610 lub +47 486 12 735
    pozdrawiam

  4. 531110995 jestem zainnteresowany proszę o kontakt.