NOKna akord

Oferta pracy w Norwegii dla grup bez języka przy zbiorach truskawek Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Magnor
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2015 02:44

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach truskawek, malin dla studentów, par i grup zorganizowanych. Zatrudnienie w Magnor bez znajomości języka norweskiego z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: na akord
Rozpoczęcie: na wakacje (druga połowa czerwca)
Liczba stanowisk: do 12 osób

Zadania:
Praca odbywa się w drugiej połowie czerwca i polega na ręcznym zbiorze owoców miękkich takich jak maliny czy truskawki. Zbiór odbywa się na polach uprawnych bez względu na panujące warunki atmosferyczne dlatego należy zabrać ze sobą odzież na każdą pogodę.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– sprawne dłonie
– możliwość zaplanowania wyjazdu w drugiej połowie czerwca
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach będzie mile widziane
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem i ułatwi pracownikom dotarcie na plantacje
– zatrudnienie dla studentów, par i grup

Oferujemy:
– pracę na wakacje
– wynagrodzenie akordowe
– miejsce do zamieszkania w kontenerach płatne za dobę około 50 NOK
– pracownikom udostępniamy kuchnie i łazienkę
– odpowiedzi na pytania
– pracę w międzynarodowym środowisku
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu mailowego: paczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-zbiorach-owocow-malin-na-wakacje-czerwiec-2015-magnor/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 69854d7f814a41c7

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii dla grup bez języka przy zbiorach truskawek Magnor”

  1. Witam. Wraz z koleżanka poszukujemy pracy przy zbiorach i jesteśmy zainteresowane tą oferta mamy 23 i 30 lat. Jesteśmy energiczne i nie boimy się pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt pracę możemy zacząć od zaraz
    tel. 531059636

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.