NOK163,60 brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 23:32

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na magazynie dla pracownika fizycznego. Ogłoszenie z Fredrikstad przy pakowaniu towarów bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Fredrikstad

Zarobki: 163,60 NOK brutto/h

Poszukujemy 2 osoby

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie firmy zajmującej się sprzedażą internetową. Firma sprzedaje drobną elektronikę, płyty, książki.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień oraz pakowanie i przygotowanie całkowite do wysyłki.
  • Do zadań należeć będzie etykietowanie paczek oraz uaktualnianie stanów w systemie komputerowym.

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- wymagana zarówno w mowie jak i piśmie
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane przyjechanie do pracy w Norwegii własnym samochodem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • poszukujemy osób bez nałogów które poważnie podejdą do swoich obowiązków

Oferta:

  • umowa o pracę po pomyślnie przebytym okresie próbnym
  • pomoc przy dokumentach i sprawach organizacyjnych
  • wsparcie przy poszukiwaniu zakwaterowania
  • dobre wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy
  • udział w bezpłatnym procesie rekrutacji

Aplikacja:
Prosimy chętnych o wypełnienie formularza z zaznaczeniem opcji „pakowanie zamówień Fredrikstad”
Formularz można znaleźć na stronie:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-pakowanie-zamowien-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad-04-2014/

ID ogłoszenia: 59153414ab682793

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu od zaraz Fredrikstad”

  1. Dorota Machner na 7 kwietnia 2014 @ 14:12

    Witam .Jesteśmy zainteresowani pracą w waszej firmie od zaraz na długi okres czasu.

  2. Szukam pracy w Norwegii, mam doświadczenie pracy za granica w magazynach przy zbieraniu zamuwień w Holandii przez okres 5 lat. Jestem bez nałogów, szybko się uczę i przystpsowuję do nowych warunków.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.