NOK150 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie z artykułami dla zwierząt w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 20:39

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie z artykułami dla zwierząt od zaraz. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Zachęcamy do aplikowania!

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia.

Pensja: 150 NOK.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla klientów hurtowni;
  • praca z takimi produktami jak szampony dla zwierząt, posłania, klatki, karma itp.;
  • pakowanie zamówień;
  • aktualizacja bazy danych;
  • załadunek i rozładunek.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • dyspozycyjność od zaraz;;
  • komunikatywny język angielski;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK plus rachunki.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

soknadansatte2019@fastem.com z dopiskiem w tytule: “Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo imię + nazwisko”

Rekrutacja trwa do połowy stycznia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-karma-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 4725c1d2c92e52a9

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie z artykułami dla zwierząt w Oslo”

  1. Witam..
    Czy nadal aktualn

Zostaw odpowiedź do Mariusz