€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach Deggendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deggendorf
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:23

Zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie z Deggendorf w budownictwie dla pracowników fizycznych do pomocy na budowie.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemczech, Deggendorf
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to typowe prace budowlanych, przy których osoba zatrudniona będzie pomagać. Dla przykładu może to być malowanie ścian, mieszanie produktów czy wynoszenie gruzu.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– tylko dla kandydatów z doświadczeniem budowlanym
– umiejętność porozumiewania się po niemiecku
– rzetelność, punktualność, odpowiedzialność
– umiejętność pracownia w grupie
– posiadanie i przyjazd samochodem będzie sprzyjał podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– wynagrodzenie dostosowane do stanowiska
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– niemiecką umowę o pracę
– miejsce zamieszkania
– ubezpieczenie
– odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: zeitmann.1026297@poczta.startpraca.pl
Zapewniamy również kontakt pod numerem telefonu: 12 661 64 00

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-remontach-wykonczeniach-pomocnik-budowlanego-deggendorf/

ID ogłoszenia: 488550f51a9afd4a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach Deggendorf”

  1. witam! Mam 26 lat jestem zainteresowany oferta i gotowy podjąć od zaraz.Posiadam doświadczenie w budownictwie od 8 lat,na terenie zachodniej europy. Jestem rzetelny,dokładny,a przede wszystkim sumienny,dodatkowo bez nałogów,znajomość j.angielskiego..
    pozdrawiam i proszę o kontakt.

    Kacper
    tel.570330634

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.