€15 euro za godz.

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 22:58

Poszukujemy od zaraz pracowników sprzątających do pracy w Niemczech, Monachium. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu różnych obiektów takich jak domy, klatki czy nawet place budowlane.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 15 euro za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
Dla kobiet przewidujemy prace przy sprzątaniu domów, biur i apartamentów. Natomiast dla mężczyzn zaplanowane mamy prace przy sprzątaniu placów budowlanych, klatek i mycie okien.

Wymagania:
– dostosowanie dnia do zleceń o różnych godzinach
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– obowiązkowe podejście do zadań
– dokładne wykonywanie czynności
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie mile widziane
– podstawy języka angielskiego lub niemieckiego
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– zaradność, punktualność
– posiadanie własnej działalności gospodarczej bądź możliwość szybkiego wyrobienia

Oferujemy:
– ciągłość zleceń
– zapewniamy pracę w dobrej firmie
– wypłacanie należności w ustalonym terminie
– możliwość dostosowania indywidualnego grafiku
– praca w jednej miejscowości (należy wybrać kod pocztowy)
– w razie potrzeby pomagamy szukać miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku niemieckim i polskim na maila: praca@deineputzfee.de możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 0174 1898049 bądź 0049 174 1898049

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-przy-sprzataniu-domow-placow-budowlanych-monachium/

ID ogłoszenia: 66555af73eaee878

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów bez języka Monachium”

  1. adrian94 na 28 lipca 2015 @ 10:17

    Jestem Osobą rzetelną,pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie mam doświadczenie w pracy fizycznej oraz za granicą.Prosze o pilny kontakt uszanowanie.
    Tel.790470817
    E-mail:adrianjelen5@wp.pl