€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Hamburg bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawy języka niemieckiego
  • Opublikowany: 28 marca 2015 01:03

Szukamy pracowników sprzątających do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Hamburga dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie bez zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– rozpoczęcie pracy zaczyna się w godzinach popołudniowych
– pracownik będzie sprzątać biurka, wyrzucać śmiecie, myć naczynia itp.
– do zadań należy również sprzątanie sal konferencyjnych, holi, łazienek czy recepcji

Wymagania:
– podstawy języka niemieckiego
– chęć do pracy w godzinach popołudniowych ( 16-20)
– samodzielne wykonywanie zadań –
– uczciwość, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
– niekaralność potwierdzona dokumentem
– kandydaci są zobowiązani do samodzielnego znalezienia mieszkania
– bez problemów zdrowotnych

Oferujemy:
– podpisanie umowy na pół etatu
– prace w godzinach od 15 do 20
– niemieckie warunki zatrudnienia
– zapewniamy niezbędne środki i sprzęt sprzątający
– oferujemy urlopy
– dodatki świąteczne
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– ubezpieczenie
– wsparcie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tytułem: Sprzątanie biur, Hamburg.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-polakow-sprzatanie-biur-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 6325515d2efe65f3

ilość wszystkich wyświetleń: 1925, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.