€12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 02:27

Firma sprzątająca z Dormundu szuka od zaraz Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 09/002/15

Zadania:
Zadania polegają na dokładnym wyczyszczeniu zakładu produkcyjnego po wyjściu pracowników z budynku. Dokładne instrukcje kandydat dostanie na miejscu.

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność do pracy w różnych godzinach
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– dokładność, energiczność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– pracę wieczorami
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
– w początkowej fazie oferujemy pół etatu z możliwością przedłużania czasu pracy
– na początku prowadzimy szkolenia w języku polskim
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: ganztags-beruf@eclipso.de z tematem: 09/002/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dortmund-bez-jezyka-sprzatanie-zakladu-produkcyjnego/

ID ogłoszenia: 71155ca7497f04ad

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka Dortmund”

  1. Nie można wysłać wiadomości e-mail

  2. Witam.Chcialbym podjąć tą prace na dluzszy czas mysle tak o roku dwoch.
    Jestem aktywny,punktualny,zaangażowany i ardzo wytrzymały jestem
    a wszystkie kwestie do wykonania mozna porozmawiać i wytlumaczyc
    jak chodzi o wykonywanie pracy to staranie wykonuje prace .
    Prosze o odpowiedz na nr;884807464 .Z góry dziekuje za odpowiedz,PoZDRawiam

  3. Witam.Jestem osobą zainteresowaną Państwa ogłoszeniem.Jestem osobą młodą, pracowitą i co również ważne dyspozycyjną od zaraz.Proszę o kontakt 784455332 .
    Pozdrawiam

  4. Witam.jestem zainteresowany ofertą pracy.pracowałem również w firmie sprzatajacej która zajmowała się sprzątaniem centr handlowych.proszę o kontakt.

  5. Witam Jestem zainteresowana oferta pracy którą Państwo oferują. Jestem osobą młodą i dyspozycyjna o kazdej porze… Proszę o kontakt. Pozdrawiam…..