€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy rozwożeniu gazet dla kierowcy kat.B Paderborn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Paderborn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 16 października 2014 23:34

Firma kurierska szuka kierowców kat.B do pracy w Niemczech. Oferta przy rozwożeniu gazet i czasopism na terenie Paderborn. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Niemcy, Paderborn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– załadunek czasopism do samochodu
– rozwożenie gazet do sklepów, kiosków i piekarni
– przyjmowanie zwrotów i zawożenie ich na magazyn
– dotarcie do wszystkich klientów, których jest łącznie 60
– dbanie o zadowolenie klienta

Wymagania:
– możliwość dostosowania się do zmiennych godzin pracy
– umiejętność doskonałego prowadzenia samochodu
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– chęć do pracy na zmiany nocne
– podstawowa znajomość języka urzędowego
– odpowiedzialność, samodzielność
– doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
– pracę przez 6 dni w tygodniu
– zmiana nocna od 23 do ok.6 w zależności od szybkości rozwozu
– dobre warunki płacowe
– udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/potrzebny-kierowca-do-rozwozenia-gazet-i-czasopism,780616.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przy-rozwozeniu-gazet-paderborn/

ID ogłoszenia: 78954402b4eb9c4c

ilość wszystkich wyświetleń: 2702, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech przy rozwożeniu gazet dla kierowcy kat.B Paderborn”

  1. witam
    jestem zainteresowany tym ogłoszeniem rozwozenia gazet , jesli panstwo rowniez jestescie zainteresowani moim zgłoszeniem to prosze o kntakt 783869053
    pozdrawiam

  2. Kamil Hools na 11 stycznia 2016 @ 09:54

    Witam mam prawo jazdy kat B , mam 19 lat . jestem przyjemny chlopak , pracowity, dynamiczny , pracowalem 7 miesiecy jako brukarz . jestem gotowy do pracy na zaraz . prosze o rozpatrzenie .

Zostaw odpowiedź do Grzegorz