€8,80 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu bez języka dla par Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 00:44

Zatrudnimy pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Düsseldorfu od zaraz dla par przy pakowaniu czekoladek na produkcji.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemczech, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Numer referencyjny: pakowanieczekoladek01/11/15

Zadania:
– pracownik pakuje czekoladki przy linii produkcyjnej
– konieczne jest wykonywanie czynności w szybkim tempie
– sprawdzanie jakości gotowych produktów
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– należy wykonywać zadania z należytą starannością
– dobre zorganizowanie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– wytrzymałość fizyczna potrzebna do stojącej pracy trwającej po 8 godzin każdego dnia
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad BHP
– dbanie o higienę osobistą
– chętnie zatrudniamy osoby mogące przyjechać samochodem

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę dla par
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania w cenie około 250 euro

Aplikacja:
Wszystkie chętne osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: ganztagsberuf@eclipso.de w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-par-pakowanie-pralinek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 557564b7c96e89c3

7 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu bez języka dla par Düsseldorf”

  1. Pakowacz czekoaldek na 18 listopada 2015 @ 09:31

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą na danym stanowisku. Posiadam prywatny samochód osobowy. Problem z wysłaniem e-mail na podany adres.
    Bardzo prosze o kontakt + 31 658 917 441

  2. Praca - pakowanie czekoladek na 18 listopada 2015 @ 10:25

    Witam! Jesteśmy zainteresowanie ofertą, jednak nie możemy wysłać wiadomości na podany adres mail-owy, prosimy o kontakt i dalsza rozmowę. Pozdrawiamy !

  3. pakowanieczekoladek 01/11/15 na 18 listopada 2015 @ 12:13

    Witam, razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą.Mamy swój samochód. Jestem brygadzistą na dziale pakowania, znam zasady BHP oraz systemy HACCP i BRC. Znam podstawy języka niemieckiego. Jesteśmy dobrze zorganizowani i sumienni. Proszę o kontakt 0048 781 299 867.

  4. pakowanie czekoladek01/11/15 na 22 listopada 2015 @ 14:36

    Pracujemy jako pakowacze/para mamy samochod od zaraz mozemy podjac prace

  5. Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy pakowaniu czekoladek. Jestem osobą młodą (24lata), dyspozycyjną, odpowiedzialną, punktualną i chętną do pracy. Posiadam własny samochód. Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz.

  6. Witam serdecznie wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani Panstwa propozycją pacy. przyjazd do Niemczech włąsnym autem. więcej informacji na e-mail.

  7. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt pod numerem 534928923