€8,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji mrożonek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2014 00:26

Od zaraz poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga na taśmie przy pakowaniu dań gotowych. Zatrudnienie bez języka dla 3 osób na okres do 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– zajmowanie się kontrolą produktów
– stanie przy taśmie produkcyjnej
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– pakowanie dań gotowych
– paletowanie
– prace porządkowe

Wymagania:
– chęć do pracy w niskich temperaturach
– szybkość wykonywania zadań będzie atutem
– kandydaci z doświadczeniem produkcyjnym mile widziani
– wyjazd do kraju zatrudnienia od zaraz
– pozostanie za granicą na 6 tygodni
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– miejsce zamieszkania płatne około 120 euro za miesiąc
– stój chroniący przez zimnem
– pomoc polskiego koordynatora
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: teilzeit@null.net wpisując w tytule dania gotowe Hamburg

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-hamburg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 775480d6949d532

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji mrożonek Hamburg”

  1. Damian i Michał na 5 grudnia 2014 @ 12:58

    Poszukujemy pracy pilnie telefon 887 078 312

  2. henio1989 na 5 grudnia 2014 @ 14:31

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Pracowałem w Niemczech przy zbiorze truskawek w 2012 roku i przy zbiorze szparagów w 2013 roku. Nie boję się ciężkiej pracy. Kontakt do mnie : 510650283 lub email : henio.1989@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą prosze o kontakt meilowy lub telefoniczny na nume 726068415

  4. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy dwóch mężczyzn 30 i 37 lat nie boimy się ciężkiej pracy

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.